סניף ראשי: דיזינגוף 135, תל אביב

קורקינט חשמלי עם כיסא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
קורקינט חשמלי עם כיסא

בעידן שלנו קורקינטים חשמליים הפכו לכלי תחבורה לגיטימי בנסיעות עירוניות ולאחרונה גם בנסיעות בינעירוניות אך הקורקינט המקורי נבנה כמשטח עמידה עם כידון ו-2 גלגלים ולכן ישנם הרואים בהתקנת כיסא בקורקינט חשמלי כמשהו שאינו טבעי.

 

מאז ועד היום הקורקינט עבר שינוי משמעותי וכיום הוא משמש ככלי תחבורה לכל דבר.

אז האם קורקינט חשמלי עם כיסא הוא לגיטימי?

ברכיבה קצרה בתוך העיר, יכול להיות שעמידה על הקורקינט החשמלי תהיה נוחה יותר וקלילה יותר.

ברכיבה ממושכת על קורקינט חשמלי כיסא יכול להיות אביזר שהופך את הרכיבה לחוויה נעימה הרבה יותר מכיוון שעמידה ממושכת, בעיקר על קורקינט חשמלי אשר אינו מכיל בולמי זעזועים עלולה להיות מעייפת.

אך ישנן אוכלוסיות מסוימות כמו מבוגרים/אנשים הסובלים מבעיות ברכיים או רגליים, אשר יעדיפו קורקינט חשמלי עם כיסא גם ברכיבות קצרות.

מה החוק אומר לגבי קורקינט חשמלי עם כיסא?

על פי התקן הישראלי, קורקינט חשמלי עם כיסא חייב בהתקנת מראה.

כיום ניתן לראות קורקינטים חשמליים אשר הותקן להם כיסא אך לא הותקנה מראה מכיוון שהקורקינט החשמלי המקורי לא הגיע עם תושבת מוכנה למראה מה שהופך את הקורקינט ללא תקני.

כידוע, CityRunner מייחסת חשיבות גבוהה לבטיחות, נוחות ועמידת הקורקינטים החשמליים בתקן הישראלי ולכן כל דגמי RUNNER שלנו מגיעים עם כיסא נוח ומראה עם תושבת מיוחדת.

את הכיסא ניתן להסיר בקלות במידה ויוצאים לרכיבה קצרה בתוך העיר ואין בו צורך, ולהחזיר אותו בקלות כאשר הרכיבה היא ארוכה יותר והישיבה עליו יכולה להפוך את הרכיבה לחווייתית יותר.

בנוסף, כל דגמי RUNNER של CityRunner מכילים בולמי זעזועים אשר הופכים את הרכיבה לחלקה אף יותר.

לסיכום, אם הצורך שלך הוא קורקינט קליל וקומפקטי לתוך העיר כנראה שאין לך צורך בכיסא אך במידה והצורך הוא נסיעות ארוכות, קורקינט חשמלי עם כיסא יכול להיות פתרון מושלם עבורך.